• Włocławski Klub Motocyklowy
  Włocławski Klub Motocyklowy
 • Motocykle
  Motocykle

  Łączy Nas pasja do dwóch kółek...

 • Tradycja
  Tradycja

  Szanujemy wartoście przekazywane z pokolenia na pokolenie...

 • Braterstwo
  Braterstwo

  Mamy benzynę we krwi, ale także olej w głowie…

 • Zasady
  Zasady

  Kodeks Rycerski to zasady, którymi kierują się Bracia ATH...

 

 MG 4332

 

Coraz większymi krokami zbliżają się święta i koniec roku. To czas kiedy z wielką nadzieją i radością wyczekujemy przyjścia na świat Dzieciątka Jezus. W naszej społeczności klubowej to także bardzo wyjątkowy okres gdyż wigilia zawsze połączona jest z ceremonią Pasowania. Nasi Bracia przez cały rok bardzo ciężko pracują na rzecz ATH, aby w efekcie móc cieszyć się kolejnymi stopniami w hierarchii klubowej. W tym roku było podobnie, jeden z braci mowa tutaj o Darku Ziółkowskim który wielką determinacją i pasją pracował nad naszą Komandorią. To dzięki niemu dzisiaj możemy się cieszyć tak piękną i okazałą siedzibą motocyklową. W zaistniałej sytuacji Zarząd Klubu postanowił go nagrodzić mianowaniem do pełnych barw tym samym maksymalnie skracając okres przyjęcie w poczet członków klubu motocyklowego ATH. Oprócz pasowania Darka miało miejsce jeszcze klika istotnych wydarzeń dla naszej społeczności. Oficjalnie insygnia władzy w klubie przejął nowy Komandor ks. prałat Sławomir Deręgowski(mowa o mieczu i płaszczu komandorskim). Zaprzysiężeni zostali także sierżanci rekrutacji w osobach Czarka Bobrowskiego i Sławka Kurczaby, którzy od dzisiaj będą odpowiedzialni za członków chcących wstąpić do naszej klubowej społeczności. Po ceremonii pasowania wszyscy udaliśmy się do Komandorii aby wspólnie podzielić się opłatkiem i złożyć sobie serdeczne życzenia na nadchodzące święta oraz Nowy Rok. Korzystając z tej okazji życzymy Wszystkim wszem i wobec aby magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniosła Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Poniżej prezentujemy obszerną relację foto i video z minionych wydarzeń.

 

 

Pozostałe aktualności...

ATH w DPS

13 maj 2020
ATH w DPS

  W dniu 11.05.2020 roku motocykliści z klubu ATH Włocławek pod przewodnictwem czcigodnego Komandora ks....

ATH w Gniewie

11 maj 2020
ATH w Gniewie

  Niedzielne przedpołudnie 10 maja 2020 roku i piękna pogoda, która zachęciła motocyklistów ATH do...

ATH - 1 maja 2020

02 maj 2020
ATH - 1 maja 2020

  Dzień 1 maja 2020 r. w kalendarzu Braci z Klubu Motocyklowego ATH MOTOCLUB Włocławek...

Wyjazdowa Niedziela ATH

27 kwiecień 2020
Wyjazdowa Niedziela ATH

  Sytuacja panująca w kraju nadal niepewna i dynamiczna, jednak ostatnio poluzowane restrykcje skłoniły motocyklistów...

Video ATH