• Włocławski Klub Motocyklowy
  Włocławski Klub Motocyklowy
 • Motocykle
  Motocykle

  Łączy Nas pasja do dwóch kółek...

 • Tradycja
  Tradycja

  Szanujemy wartoście przekazywane z pokolenia na pokolenie...

 • Braterstwo
  Braterstwo

  Mamy benzynę we krwi, ale także olej w głowie…

 • Zasady
  Zasady

  Kodeks Rycerski to zasady, którymi kierują się Bracia ATH...

 

 „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” Janusz Korczak.
Dnia 31 lipca 2021 wraz z ATH MOTO CLUB Włocławek śmiał się cały świat, gdyż tego właśnie dnia Rycerze Świątyni Jerozolimskiej odwiedzili na swych stalowych rumakach Placówki Opiekuńczo – Wychowawcze „Przystań” i „Ostoja” w Lubieniu Kujawskim. Pierwszą okazją do zobaczenia uśmiechu na twarzach dzieci było przekazanie paczek przygotowanych przy wsparciu Fundacji PSH Lewiatan Blisko Twoich Potrzeb. Po tym radosnym czasie zostaliśmy zaproszeni na kawę i pyszne ciasto. Kolejnym punktem naszej wizyty był mecz piłki nożnej, który mimo naszych ogromnych starań zakończył się zwycięstwem Gospodarzy 2:1. Jednak nie wynik był tu najważniejszy – liczył się wspólnie spędzony czas, a zabawa była naprawdę rewelacyjna. Po zakończeniu meczu Kapitan ATH – Jacek Wojciechowski – wręczył zwycięskiej drużynie czapeczki oraz smyczki z logo naszego Klubu. Naszym celem był jednak uśmiech na twarzy każdego spotkanego dziś dziecka – nie mogliśmy dopuścić do tego, by ktoś tego dnia był smutny. Nasze Klubowe gadżety oraz cała torba słodyczy trafiły także do wszystkich pozostałych dzieci. Punktem kulminacyjnym naszej wizyty w Lubieniu Kujawskim były tak bardzo wyczekiwane przez dzieci przejażdżki naszymi motocyklami (oczywiście jako pasażerowie i z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa) – wtedy poziom ich radości sięgnął zenitu…
Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Prezes Fundacji PSH Lewiatan Katarzynie Długiej za okazane wsparcie, dziękujemy Pani Dyrektor Monice Kierzkowskiej i pozostałym wychowawcom z POW w Lubieniu Kujawskim za przyjęcie nas z otwartymi ramionami, a przede wszystkim dziękujemy dzieciom, które tego dnia spotkaliśmy – ich radość i szczery uśmiech udzieliły się także namdodając  nam sił i ochoty do dalszej działalności. Poniżej obszerna relacja fotograficzna.

relację przygotował : Artur Ratajczyk

 

Pozostałe aktualności...

RZSM Gietrzwałd 2021

04 październik 2021
RZSM Gietrzwałd 2021

  Już od kilku lat kalendarz naszych Klubowych wyjazdów podobnie się zaczyna i podobnie się...

Marsz dla Życia i Rodziny - Zabezpieczenie ATH 2021

09 wrzesień 2021
Marsz dla Życia i Rodziny - Zabezpieczenie ATH 2021

  Dnia 5 września 2021 ulicami Włocławka przeszedł Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny, który...

ATH w Górznie 2021

05 wrzesień 2021
ATH w Górznie 2021

  W sobotę 04.09.2021 roku motocykliści ATH wykorzystali moment, gdzie pogoda była bardziej łaskawa i...

ATH w Szklarskiej Porębie 2021

21 sierpień 2021
ATH w Szklarskiej Porębie 2021

  W dniach 12-15 sierpnia członkowie klub ATH, którzy nie mogli wziąć udziału w wyjeździe...

Video ATH