• Włocławski Klub Motocyklowy
  Włocławski Klub Motocyklowy
 • Motocykle
  Motocykle

  Łączy Nas pasja do dwóch kółek...

 • Tradycja
  Tradycja

  Szanujemy wartoście przekazywane z pokolenia na pokolenie...

 • Braterstwo
  Braterstwo

  Mamy benzynę we krwi, ale także olej w głowie…

 • Zasady
  Zasady

  Kodeks Rycerski to zasady, którymi kierują się Bracia ATH...

 

Dnia 5 września 2021 ulicami Włocławka przeszedł Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Tato bądź, prowadź, chroń”. Marsz rozpoczął się Mszą św. o godzinie 15:00 w kościele św. Stanisława BM. Następnie radosny orszak przemaszerował do sanktuarium św. Józefa na Zazamczu, gdzie odbyło się zawierzenie rodzin. Wydarzenie objął honorowym patronatem ks. bp Krzysztof Wętkowski. By ta pozytywna i pogodna inicjatywa promująca świętość rodziny i życia mogła się odbyć konieczne było wsparcie Policji i Straży Miejskiej. Swoją cegiełkę dołożył także Klub ATH, który wspomagał działania tych służb, tak by każdy z uczestników marszu mógł czuć się bezpiecznie, a inni użytkownicy dróg mogli znaleźć alternatywną drogę przejazdu przez nasze miasto. Poniżej krótka relacja z tego wydarzenia.

Przygotował: Artur Ratajczyk

 

Pozostałe aktualności...

MIKOŁAJKI ATH 2021

03 grudzień 2021
MIKOŁAJKI ATH 2021

Translator       Kalendarz każdego Super Mikołaja jest w grudniu wypełniony po brzegi. Korzystając...

Andrzejki 2021

28 listopad 2021
Andrzejki 2021

Translator     Translator     Translator     Translator         Andrzejki...

Młody Kurczaba się ożenił !!! - 2021

17 październik 2021
Młody Kurczaba się ożenił !!! - 2021

  W sobotę, 16 października 2021 Rycerze Świątyni Jerozolimskiej ATH MOTOCLUB Włocławek uczestniczyli w wyjątkowej...

RZSM Gietrzwałd 2021

04 październik 2021
RZSM Gietrzwałd 2021

  Już od kilku lat kalendarz naszych Klubowych wyjazdów podobnie się zaczyna i podobnie się...

Video ATH