• Włocławski Klub Motocyklowy
  Włocławski Klub Motocyklowy
 • Motocykle
  Motocykle

  Łączy Nas pasja do dwóch kółek...

 • Tradycja
  Tradycja

  Szanujemy wartoście przekazywane z pokolenia na pokolenie...

 • Braterstwo
  Braterstwo

  Mamy benzynę we krwi, ale także olej w głowie…

 • Zasady
  Zasady

  Kodeks Rycerski to zasady, którymi kierują się Bracia ATH...

 

Już od kilku lat kalendarz naszych Klubowych wyjazdów podobnie się zaczyna i podobnie się kończy. W kwietniu Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński organizuje rozpoczęcie sezonu w Częstochowie, a w pierwszy weekend października zakończenie sezonu w Gietrzwałdzie. Tegoroczne Radosne Zakończenie Sezonu Motocyklowego – IX Zlot Jesienny odbyło się w dniach 2-3 października 2021. Nasz sobotni wypad rozpoczęliśmy przy włocławskiej Katedrze, gdyż tego dnia miało tutaj miejsce diecezjalne dziękczynienie za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego. Po krótkiej modlitwie i błogosławieństwie otrzymanym od biskupa Krzysztofa Wętkowskiego oraz naszego Komandora ks. Sławomira Deręgowskiego ruszyliśmy w drogę. Nasza trasa tym razem objęła wiele urokliwych miejscowości województwa warmińsko – mazurskiego. Kolumna Braci ATH MOTOCLUB Włocławek złożona z kilkunastu motocykli wzbudzała zainteresowanie wszędzie tam, gdziekolwiek się pojawiała. Celem naszej podróży w tym dniu była Agroturystyka „U Franka” w Sząbruku - miejsce bardzo urokliwe, położone daleko od miejskiego zgiełku, dzięki czemu mogliśmy tu spokojnie wypocząć i się posilić. W niedzielę uczestniczyliśmy w mszy św. sprawowanej na błoniach Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej, po której wyruszyliśmy w drogę powrotną. To był kolejny weekend spędzony w super braterskiej atmosferze. Żałować można tylko, że to już prawdopodobnie jeden z ostatnich naszych tegorocznych wyjazdów, ale kolejne zapewne już na wiosnę. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z naszego wypadu.

przygotował : Artur Ratajczyk

 

Pozostałe aktualności...

MIKOŁAJKI ATH 2021

03 grudzień 2021
MIKOŁAJKI ATH 2021

Translator       Kalendarz każdego Super Mikołaja jest w grudniu wypełniony po brzegi. Korzystając...

Andrzejki 2021

28 listopad 2021
Andrzejki 2021

Translator     Translator     Translator     Translator         Andrzejki...

Młody Kurczaba się ożenił !!! - 2021

17 październik 2021
Młody Kurczaba się ożenił !!! - 2021

  W sobotę, 16 października 2021 Rycerze Świątyni Jerozolimskiej ATH MOTOCLUB Włocławek uczestniczyli w wyjątkowej...

RZSM Gietrzwałd 2021

04 październik 2021
RZSM Gietrzwałd 2021

  Już od kilku lat kalendarz naszych Klubowych wyjazdów podobnie się zaczyna i podobnie się...

Video ATH