• Włocławski Klub Motocyklowy
  Włocławski Klub Motocyklowy
 • Motocykle
  Motocykle

  Łączy Nas pasja do dwóch kółek...

 • Tradycja
  Tradycja

  Szanujemy wartoście przekazywane z pokolenia na pokolenie...

 • Braterstwo
  Braterstwo

  Mamy benzynę we krwi, ale także olej w głowie…

 • Zasady
  Zasady

  Kodeks Rycerski to zasady, którymi kierują się Bracia ATH...

 

W sobotę, 16 października 2021 Rycerze Świątyni Jerozolimskiej ATH MOTOCLUB Włocławek uczestniczyli w wyjątkowej uroczystości. Tego dnia na ślubnym kobiercu stanął syn naszego Brata Sławka Kurczaby – Dominik, który przyrzekał miłość, wierność i uczciwość małżeńską wybrance swego serca Natalii. Uroczystość odbywała się w Parafii Św. Stanisława BM we Włocławku, a szafarzem był nasz Komandor – x. Sławomir Deręgowski, tutejszy Proboszcz. Gdy Państwo Młodzi opuszczali kościół zostali obsypani przez nas serpentynami w kształcie serc, a przepiękna muzyka silników naszych motocykli uczyniła tą chwilę jeszcze bardziej wyjątkową. Chwilę później ruszyliśmy w paradę po naszym mieście, a samochód Pary Młodej był najważniejszym elementem naszego orszaku. Miejscem docelowym była restauracja Tawerna w Brześciu Kujawskim, gdyż to tutaj odbywało się wesele. Natalio i Dominiku na nowej drodze życia całe ATH życzy Wam szczęścia, spokoju, wytrwałości, a przede wszystkim dużo miłości! Niech wszystkie dni wspólnego życia będą tak radosne i promienne jak dzień Waszego Ślubu.

przygotował: Artur Ratajczyk

 

Pozostałe aktualności...

MIKOŁAJKI ATH 2021

03 grudzień 2021
MIKOŁAJKI ATH 2021

Translator       Kalendarz każdego Super Mikołaja jest w grudniu wypełniony po brzegi. Korzystając...

Andrzejki 2021

28 listopad 2021
Andrzejki 2021

Translator     Translator     Translator     Translator         Andrzejki...

Młody Kurczaba się ożenił !!! - 2021

17 październik 2021
Młody Kurczaba się ożenił !!! - 2021

  W sobotę, 16 października 2021 Rycerze Świątyni Jerozolimskiej ATH MOTOCLUB Włocławek uczestniczyli w wyjątkowej...

RZSM Gietrzwałd 2021

04 październik 2021
RZSM Gietrzwałd 2021

  Już od kilku lat kalendarz naszych Klubowych wyjazdów podobnie się zaczyna i podobnie się...

Video ATH