• Włocławski Klub Motocyklowy
  Włocławski Klub Motocyklowy
 • Motocykle
  Motocykle

  Łączy Nas pasja do dwóch kółek...

 • Tradycja
  Tradycja

  Szanujemy wartoście przekazywane z pokolenia na pokolenie...

 • Braterstwo
  Braterstwo

  Mamy benzynę we krwi, ale także olej w głowie…

 • Zasady
  Zasady

  Kodeks Rycerski to zasady, którymi kierują się Bracia ATH...

20191207 110705

 

Stało się już tradycją, że na początku grudnia w wielu rejonach Polski odbywają się różne imprezy związane z Motomikołajkami. MotoMikołaje od wielu lat goszczą w najróżniejszych miejscach Polski i pomagają dzieciakom! Święci Mikołajowie zbierają datki na domy dziecka, rozdają cukierki, a robią to na motocyklach, udowadniając, że nie ma złej pogody do jazdy na motocyklu – są tylko źle ubrani motocykliści. Rycerze Świątyni Jerozolimskiej z Klubu ATH Włocławek od lat przyłączają się do tej akcji, pomagając na miarę swoich możliwości. W tym roku nasze Motomikołajki były spotęgowane - odwiedziliśmy IDD Paulinka we Włocławku (relacja w poprzednim poście) oraz POW w Lubieniu Kujawskim. Nasza wizyta w Lubieniu była niespodzianką dla dzieci – tym bardziej nie kryły one swojego zaskoczenia. Były oczywiście życzenia, cukierki i cały worek maskotek. Ważnym punktem było także przekazanie naszych Klubowych kalendarzy na rok 2020. Radość z kalendarzy była tym większa, że przy jednym z miesięcy umieszczone zostało zdjęcie Braci Klubowej ATH wraz z dziećmi z tej Placówki zrobione w czasie naszej wizyty z okazji Dnia Dziecka. Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia.

autor : Artur Ratajczyk

Pozostałe aktualności...

#zapal świeczkę dla JPII

03 kwiecień 2020
#zapal świeczkę dla JPII

  Pamiętamy o JPII w XV rocznicę śmierci Papieża Polaka oczywiście stosując zasadę #zostańwdomu  ...

Zabawa karnawałowa ATH 2020

08 luty 2020
Zabawa karnawałowa ATH 2020

  7 lutego 2020 motocykliści ATH, bawili się na kolejnej zabawie karnawałowej która w tym...

ATH w Pałacu Biskupów 2020

05 luty 2020
ATH w Pałacu Biskupów 2020

    W dniu wczorajszym tj. 4 lutego 2020 roku Klub motocyklowy ATH spotkał się...

Pasowanie i Wigilia 2019

15 grudzień 2019
Pasowanie i Wigilia 2019

    Coraz większymi krokami zbliżają się święta i koniec roku. To czas kiedy z...

Video ATH