• Włocławski Klub Motocyklowy
  Włocławski Klub Motocyklowy
 • Motocykle
  Motocykle

  Łączy Nas pasja do dwóch kółek...

 • Tradycja
  Tradycja

  Szanujemy wartoście przekazywane z pokolenia na pokolenie...

 • Braterstwo
  Braterstwo

  Mamy benzynę we krwi, ale także olej w głowie…

 • Zasady
  Zasady

  Kodeks Rycerski to zasady, którymi kierują się Bracia ATH...

 

W dniach 12-15 sierpnia członkowie klub ATH, którzy nie mogli wziąć udziału w wyjeździe WARMIA-MAZURY 2021 zorganizowali rodzinny letni wypoczynek w Szklarskiej Porębie. Dwunastego sierpnia wczesnym rankiem wyruszyliśmy w składzie czternastoosobowym na podbój dolnego śląska. Gdy dojechaliśmy szczęśliwie na miejsce zdecydowaliśmy się na spacer po malowniczej miejscowości. Zatrzymaliśmy się w restauracji ,,u Hochoła”, w której mieliśmy przyjemność kosztować wyśmienitego, świeżo uważnego regionalnego piwa. W tym miejscu również czekała na nas niespodzianka w postaci pięknego koncertu, któremu towarzyszyły tańce. Następnego dnia naszym celem był Wodospad Kamieńczyka, który jest największym wodospadem po polskiej części Karkonoszy, a znajduje się w przepięknym wąwozie Kamieńczyka. Idąc dalej za kolejna atrakcje obraliśmy sobie Szrenicę (1362 m n.p.m). Po drodze zatrzymaliśmy się w schronisku Hali szrenickiej, w której mogliśmy chwilę odpocząć. Po czym ruszyliśmy dalej na szczyt, gdzie czekała na nas przepiękne malownicze widoki zapierającego dech w piersiach. Droga na szczyt okazała się tak wymagająca, że w drodze powrotnej skorzystaliśmy z wyciągu więc droga powrotem była zdecydowanie krótsza ale nie mniej ekscytująca. Po szybkim powrocie ze szczytu zyskaliśmy dużo wolnego czasu który spędziliśmy wspólnie przy dobrej muzyce i tańcach.  W sobotę wybraliśmy się na wycieczkę do Szwajcarskiej Saksonii (w Niemczech). Był to dzień pełen atrakcji. Zwiedziliśmy trzy najbardziej popularne miejsca. Jako pierwszy odwiedziliśmy Bastei nad Łabą. Jest to rezerwat skalny z wieloma punktami widokowymi. To miejsce szczególnie przypadło nam do gustu ze względu na niezapomniane widoki. Kolejna atrakcją była twierdza Konigstein. Budowla ta jest największą górską europejską twierdzą. Zwiedzaliśmy między innymi skarbiec, zbrojownie oraz salę historyczną. Zobaczyliśmy również studnie o głębokości 152 metrów. Ostatnią atrakcją był Pałac i Park Pillnitz, w którym oglądaliśmy pałac w japońskim stylu otoczony przepięknym ogrodem. To tu rośnie największe na świecie drzewko kameliowe. Ostatniego dnia zwiedziliśmy Karpacz i Kościół Wang z XII wieku. Podczas całego wyjazdu dopisywała nam przepiękna pogoda co przekładało się na nasze dobre humory a w naszej pamięci pozostaną te niesamowite chwile spędzone z Braćmi ATh. Poniżej relacja  foto z naszego wyjazdu.

 

 

Przygotował: Adrian Olszewski

Zdjęcia : ATH Moto Club Włocławek

Pozostałe aktualności...

Młody Kurczaba się ożenił !!! - 2021

17 październik 2021
Młody Kurczaba się ożenił !!! - 2021

  W sobotę, 16 października 2021 Rycerze Świątyni Jerozolimskiej ATH MOTOCLUB Włocławek uczestniczyli w wyjątkowej...

RZSM Gietrzwałd 2021

04 październik 2021
RZSM Gietrzwałd 2021

  Już od kilku lat kalendarz naszych Klubowych wyjazdów podobnie się zaczyna i podobnie się...

Marsz dla Życia i Rodziny - Zabezpieczenie ATH 2021

09 wrzesień 2021
Marsz dla Życia i Rodziny - Zabezpieczenie ATH 2021

  Dnia 5 września 2021 ulicami Włocławka przeszedł Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny, który...

ATH w Górznie 2021

05 wrzesień 2021
ATH w Górznie 2021

  W sobotę 04.09.2021 roku motocykliści ATH wykorzystali moment, gdzie pogoda była bardziej łaskawa i...

Video ATH