ath2n.jpg

RZSM Gietrzwałd 2021

 

Już od kilku lat kalendarz naszych Klubowych wyjazdów podobnie się zaczyna i podobnie się kończy. W kwietniu Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński organizuje rozpoczęcie sezonu w Częstochowie, a w pierwszy weekend października zakończenie sezonu w Gietrzwałdzie. Tegoroczne Radosne Zakończenie Sezonu Motocyklowego – IX Zlot Jesienny odbyło się w dniach 2-3 października 2021. Nasz sobotni wypad rozpoczęliśmy przy włocławskiej Katedrze, gdyż tego dnia miało tutaj miejsce diecezjalne dziękczynienie za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego. Po krótkiej modlitwie i błogosławieństwie otrzymanym od biskupa Krzysztofa Wętkowskiego oraz naszego Komandora ks. Sławomira Deręgowskiego ruszyliśmy w drogę. Nasza trasa tym razem objęła wiele urokliwych miejscowości województwa warmińsko – mazurskiego. Kolumna Braci ATH MOTOCLUB Włocławek złożona z kilkunastu motocykli wzbudzała zainteresowanie wszędzie tam, gdziekolwiek się pojawiała. Celem naszej podróży w tym dniu była Agroturystyka „U Franka” w Sząbruku - miejsce bardzo urokliwe, położone daleko od miejskiego zgiełku, dzięki czemu mogliśmy tu spokojnie wypocząć i się posilić. W niedzielę uczestniczyliśmy w mszy św. sprawowanej na błoniach Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej, po której wyruszyliśmy w drogę powrotną. To był kolejny weekend spędzony w super braterskiej atmosferze. Żałować można tylko, że to już prawdopodobnie jeden z ostatnich naszych tegorocznych wyjazdów, ale kolejne zapewne już na wiosnę. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z naszego wypadu.

przygotował : Artur Ratajczyk

 

Starsze Artykuły ...

Moto-Aero 2022

02 maj 2022
Moto-Aero 2022

W niedzielę 1 maja 2022 roku po 2 letniej przerwie...

ATH - Dzień Dobra 2022

27 kwiecień 2022
ATH - Dzień Dobra 2022

W dniu 24 kwietnia 2022 na placu przy Katedrze Włocławskiej...

Motoświęconka 2022

16 kwiecień 2022
Motoświęconka 2022

    Wielka Sobota to dzień szczególny, to czas gdzie...

Częstochowa i JPII 2022

04 kwiecień 2022
Częstochowa i JPII 2022

Mimo zimowej aury, która towarzyszyła nam w pierwszy kwietniowy weekend...

Video ATH