ath1n.jpg

Ślub Oli i Grzegorza 2022

 MG 7543

W sobotę, 2 lipca 2022 Rycerze Świątyni Jerozolimskiej ATH MOTOCLUB Włocławek uczestniczyli w wyjątkowej uroczystości. Tego dnia miał miejsce pierwszy „Klubowy Ślub”. Sakramentalne „TAK” powiedzieli sobie Aleksandra Rolerad – córka naszego Kapitana Mariusza i Grzegorz Kręcicki – syn Mistrza Ceremonii – Mirosława. Uroczystość odbywała się w Kościele Matki Boskiej Szkaplerznej w Lubrańcu. Szafarzem tego sakramentu był nasz Komandor – x. Sławomir Deręgowski, a towarzyszył mu tutejszy Proboszcz. Po zakończeniu nabożeństwa i przyjęciu gratulacji od całej naszej Klubowej Rodziny orszak weselny ruszył w drogę. Samochód Pary Młodej w eskorcie kilkunastu motocykli paradował po okolicznych miejscowościach, a celem tej podróży była sala bankietowa, gdzie nastąpiła dalsza część uroczystości. Olu i Grzegorzu, życzymy Wam wielu wspaniałych chwil przeżytych razem oraz jak najmniejszej ilości zakrętów na drodze jaką wspólnie postanowiliście kroczyć. ATH MOTOCLUB Włocławek na nowej drodze życia życzy dużo szczęścia, spokoju, wytrwałości, a przede wszystkim dużo miłości! Niech wszystkie dni wspólnego życia będą tak radosne i promienne jak dzień Waszego Ślubu. Poniżej prezentujemy relację foto.

opis : Artur Ratajczyk

foto : Jędrzej

 

Starsze Artykuły ...

Poprawiny 2022

13 lipiec 2022
Poprawiny 2022

By dobre chwile zostały w naszej pamięci na dłużej warto...

Ślub Oli i Grzegorza 2022

03 lipiec 2022
Ślub Oli i Grzegorza 2022

W sobotę, 2 lipca 2022 Rycerze Świątyni Jerozolimskiej ATH MOTOCLUB...

Uroczyste podsumowanie RSM 2022

11 czerwiec 2022
Uroczyste podsumowanie RSM 2022

Jest kilka bardzo ważnych dni dla klubu motocyklowego ATH we...

DD w Lubieniu Kujawskim 2022

07 czerwiec 2022
DD w Lubieniu Kujawskim 2022

  1 czerwca to tylko data symboliczna, bo Dzień Dziecka...

Video ATH