ath4n.jpg

Poprawiny 2022

By dobre chwile zostały w naszej pamięci na dłużej warto do nich często wracać i delektować się wspólnie spędzanym czasem. W sobotę 9 lipca 2022 ATH MOTO CLUB Włocławek spotkał się w swojej Siedzibie, by wspomnieć dwa ważne wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim czasie. Pierwszym z nich było Motocyklowo – Lotnicze Rozpoczęcie Sezonu MOTO AERO 2022. Okazją do powspominania tej imprezy było wręczenie podziękowań dla żeńskiej części naszego Klubu, gdyż to również ich wsparcie przyczyniło się do sukcesu naszej inicjatywy. Drugą ważną okazją wspominaną w czasie naszego spotkania był pierwszy Klubowy Ślub, który miał miejsce 2 lipca 2022. Nasze spotkanie było swoistymi poprawinami wesela Oli i Grześka, gdyż to właśnie Państwo Młodzi wraz ze swoimi rodzicami zadbali o to, by na naszej imprezie było coś dla ciała i dla ducha. Co prawda chwile utrwalone na zdjęciach nie są w stanie w pełni oddać rodzinnej atmosfery panującej w czasie naszych  spotkań Klubowych, ale mimo to zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia.

przygotował : Artur Ratajczyk

Starsze Artykuły ...

Poprawiny 2022

13 lipiec 2022
Poprawiny 2022

By dobre chwile zostały w naszej pamięci na dłużej warto...

Ślub Oli i Grzegorza 2022

03 lipiec 2022
Ślub Oli i Grzegorza 2022

W sobotę, 2 lipca 2022 Rycerze Świątyni Jerozolimskiej ATH MOTOCLUB...

Uroczyste podsumowanie RSM 2022

11 czerwiec 2022
Uroczyste podsumowanie RSM 2022

Jest kilka bardzo ważnych dni dla klubu motocyklowego ATH we...

DD w Lubieniu Kujawskim 2022

07 czerwiec 2022
DD w Lubieniu Kujawskim 2022

  1 czerwca to tylko data symboliczna, bo Dzień Dziecka...

Video ATH