Jeden weekend – dwa wyjazdy Klubu ATH 2026
To już kolejny czerwcowy weekend, który motocykliści z ATH spędzili „w siodle”. W sobotę, 21 czerwca 2026, odwiedziliśmy Uniejów, gdzie odbywał się kolejny Zlot „U Banity”. Żar lejący się z nieba towarzyszył nam przez całą drogę i sprawiał, że jazda na motocyklach była jeszcze przyjemniejsza. W niedzielę, 22 czerwca, w zupełnie innych warunkach pogodowych wyruszyliśmy na jedyną w swoim rodzaju imprezę urodzinową – 18-stkę u Gabrysia – Walecznego Bohatera o Wielkim Sercu i jednocześnie Wielkiego Pasjonata Motocykli. Ciekawostką jest to, że podczas naszej wyprawy sprawdziliśmy, ile motocykli zmieści się jednorazowo do myjni samochodowej… Nasz postój był jednak tylko chwilowy - po założeniu strojów przeciwdeszczowych ruszyliśmy w dalszą drogę. Po przyjeździe na miejsce na niebie pojawiło się piękne słońce, które zostało z nami już przez cały czas. Sprzyjająca aura oraz super atmosfera i ogrom atrakcji przygotowany przez Rodziców Gabrysia oraz współpracujące z nimi organizacje w zupełności wynagrodziły nam wcześniejsze niedogodności. Gabrysiowi jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i spełniania kolejnych marzeń, a Rodzicom – dużo siły, wytrwałości na każdy dzień i jak najwięcej pomocnych ludzi wokół siebie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji zdjęciowej z obu powyższych wyjazdów.
przygotował : Artur Ratajczyk

