ATH na ślubie Magdy i Patryka 2023

 

W sobotę, 05 sierpnia 2023 motocykliści ATH MOTOCLUB Włocławek uczestniczyli w wyjątkowej uroczystości. Tego dnia na ślubnym kobiercu stanęła córka naszego Brata Grzegorza Smolińskiego – Magdalena, która przyrzekła miłość i wierność wybrankowi swego serca Patrykowi. Uroczystość odbywała się w przepięknej scenerii włocławski bulwarów a dokładnie w kościele Św. Jana Chrzciciela. Gdy Państwo Młodzi opuszczali kościół nasze kaski powędrowały do góry a "ryk" silników motocykli uczynił tą chwilę jeszcze bardziej wyjątkową. Chwilę później ruszyliśmy w paradę ulicami naszego miasta, a samochód Pary Młodej był najważniejszym elementem tego orszaku. Miejscem docelowym była restauracja Tawerna w Brześciu Kujawskim, gdyż to tutaj odbywało się wesele. Magdalenie i Patrykowi na nowej drodze życia całe ATH życzy szczęścia, spokoju, wytrwałości, a przede wszystkim dużo miłości! Niech wszystkie dni wspólnego życia będą tak radosne i promienne jak dzień Waszego Ślubu. Poniżej relacja foto z tego cudownego wydarzenia.

Starsze Artykuły...

Video ATH