Łowcy Kilometrów - Letni wyjazd ATH 2023

Letnie wyjazdy ATH na stałe wpisały się w nasz motocyklowy kalendarz, dlatego ten punk w tegorocznym harmonogramie możemy już odhaczyć. W dniach  18-20 sierpnia 2023 po prostu bieszczadowaliśmy. Tegoroczna trasa jedna z dłuższych bo przejechaliśmy ponad 1400 kilometrów. Tak długa i wymagająca droga dla niektórych braci okazała się bardzo dużym wyzwaniem, ale ostatecznie osiągnęliśmy wyznaczone cele.

Może zacznijmy od początku bo pierwszego dnia w drodze do Jarosławia zobaczyliśmy zamek Krzyżtopór. Dokładniej mówiąc ruiny powstałej w latach 1621–1644 rezydencji pałacowej otoczonej fortyfikacjami bastionowymi położonej w miejscowości Ujazd w województwie świętokrzyskim. Była to jedna z największych budowli pałacowych w Europie przed powstaniem Wersalu. Od 2018 ma status pomnika historii.

Następny dzień to przede wszystkim Bieszczady… cudowne i magiczne miejsce z trasami stworzonymi wręcz dla motocyklistów… Tego dnia odwiedziliśmy zaporę w Solinie, Przełęcz Przysłup gdzie w bliskiej odległości znajduje się taras widokowy z którego, rozciąga się „zapierający dech w piersiach” widok na Bieszczady. Tego dnia  przemierzyliśmy również pętle bieszczadzką (tj. Lesko, Baligród, Cisna, Ustrzyki, Lutowiska oraz Wetlinę z tarasem widokowym przy Przełęczy Wyżna). Ten dzień okazał się zbyt, krótki aby zobaczyć wszystkie atrakcje jakie oferują Bieszczady, gdzie „…czas anielsko płynie, każdy potok gada z aniołami o bieszczadzkiej wspomina krainie”.

Ostatni dzień, to już tylko niestety droga powrotna do domu. No koniec widać było oznaki zmęczenia na twarzach niektórych braci ale ostatecznie wszyscy bardzo zadowoleni z przebytych wspólnie kilometrów oraz odwiedzonych miejsc, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Zachęcamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z naszego wypadu.

Starsze Artykuły...

Video ATH