Narodowe Święto Niepodległości 2023

 

Dzień 11 listopada każdemu Polakowi kojarzy się z odzyskaniem przez nas kraj niepodległości po 123 latach niewoli. Tego dnia w wielu miastach odbywają się różne uroczystości. Nie inaczej było 11 listopada 2023, czyli w 105 rocznicę powrotu naszego kraju na mapę Europy. Swój udział we włocławskich obchodach tego święta mieli także motocykliści z naszego miasta i okolic. Skoro pojawiła się taka inicjatywa, to oczywiście nie mogło zabraknąć ekipy reprezentującej ATH MOTOCLUB Włocławek. Miejscem spotkania był parking przy Hali Mistrzów, skąd pod eskortą Policji przejechaliśmy na Plac Wolności, gdzie miały miejsce oficjalne, miejskie uroczystości. Po ich zakończeniu zebrani przemaszerowali (motocykliści oczywiście jechali na swoich maszynach) do włocławskiej Katedry, gdzie została odprawiona msza święta w intencji Ojczyzny. Poniżej krótka relacja fotograficzna z tego wydarzenia.

przygotował : Artur Ratajczyk

Video ATH