Zajrzyj na Nasz

LOGOWANIE :

ATH POLECA :

Starsze Artykuły

29 kwiecień 2024
22 kwiecień 2024
30 marzec 2024

Rozpoczęcie sezonu motocylowego już za nami...

10 maja 2014 roku motocykliści z ATH oficjalnie zainaugurowali sezon motocyklowy. Po raz drugi impreza odbyła się w malowniczo położonej miejscowości Bobrowniki. Niestety aura znowu nas nie rozpieszczała Lecz mimo zimnego i porywistego wiatru oraz wiszących nad głowami motocyklistów ciężkich chmur, fanów dwóch kółek pojawiło się dość pokaźne grono. Impreza zaczęła się o godzinie 11:00 gdzie Komandor Klubu ATH xMaciej Jasiński wraz z Mistrzem Ceremonii  xRafałem Bogusem odprawili mszę św. polową Oprawą muzyczną całej ceremonii zajął się proboszcz parafii św. Stanisława BM we Włocławku xSławomir Deręgowski. Po mszy odbyło się święcenie przybyłych maszyn oraz parada motocykli, po powrocie na motocyklistów czekała już gorąca grochówka, dobra muzyka oraz liczne atrakcje. Jedną z nich była zaprezentowana symulacja wypadku motocyklowego, którą przygotował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego We Włocławku wspólnie z Wojewódzką Komendą Policji, Komedą miejska Policji we Włocławku i Lipnie ,Wojewódzkim Szpitalem we Włocławku oraz OSP Bobrowniki. Policjanci wspólnie w włocławskim Wordem zaprezentowali alko-okulary które pokazywały jak widzi człowiek pod wpływem alkoholu. Cała impreza przebiegała w miłej i rodzinnej atmosferze. O strawę dla ciała dbała Restauracja Polska we Włocławku. Szczególne słowa uznania i podziękowania należą się Wszystkim którzy wsparli naszą imprezę czyli :

WORD Włocławek, Komenda Wojewódzka Policji, Komenda Miejska Policji we Włocławku i Lipnie, Szpital Wojewódzki we Włocławku, OSK Pakulski, OSP Bobrowniki, Restauracja Polska we Włocławku, Polzmozbyt Grabowski, Lorenc Transport Międzynarodowy, Wójtowi Gminy Bobrowniki Tadeusz Tomasz Grzegorzewski, Zespołom muzycznym Wpół do bluesa, No Way i Alabama.

Poniżej przedstawiamy relację foto z minionej imprezy niebawem powinno pojawić się także video.

 

{youtube}184kPtTcdWg{/youtube}

Starsze Artykuły

Czytaj...
Motoświęconka 2024

Motoświęconka 2024 już za nami. Dzisiejsze święcenie pokarmów przy okazji celebrowania Triduum Paschalnego  jak co roku stanowiło nie tylko okazję do spotkania i przeżywania ważnych chwil religijnych, lecz również do integrowania społeczności lokalnej oraz pasjonatów motoryzacji. Relacja foto z tego wydarzenia jest bardzo obszerna i pełna emocji... Dlatego zapraszamy wszystkich do ponownego przypomnienia sobie tych wyjątkowych chwil. Korzystając z okazji ATH Moto Club Włocławek jak co roku życzy Wszystkim… Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja. Poniżej fotorelacja.

{gallery}2024/Motoswieconka2024{/gallery}


2024-03-30
Motoświęconka 2024 już za nami. Dzisiejsze święcenie pokarmów przy okazji celebrowania Triduum Paschalnego  jak co roku stanowiło nie tylko okazję do spotkania i przeżywania ważnych chw...
Czytaj...
Rocznica śmierci JP II(2024).

2 kwietnia 2024 godzina 21:37 to kolejna rocznica śmierci Jana Pawła II, wielkiego Papieża Polaka.  Ten dzień upamiętnia nie tylko Kościół i wierni na całym świecie, ale także nasza klubowa społeczność ATH MotoClub na czele z Komandorem xSławomirem Drągowskim. Fakt że, co roku pamiętamy o naszym rodaku pokazuje, jak uniwersalne były wartości przez niego głoszone, będące inspiracją ludzi o różnych pasjach. W ten sposób członkowie ATH MotoClub pokazują, że pamięć o Papieżu Polaku jest nadal żywa i ważna, niezależnie od zainteresowań. Poniżej fotorelacja z dzisiejszych wydarzeń.

{gallery}2024/JPII2024{/gallery}


2024-04-02
2 kwietnia 2024 godzina 21:37 to kolejna rocznica śmierci Jana Pawła II, wielkiego Papieża Polaka.  Ten dzień upamiętnia nie tylko Kościół i wierni na całym świecie, ale także nasza kl...
Czytaj...
Częstochowa 2024

W sercu Polski, gdzie historia spotyka się z pasją do dwóch kółek, odbył się coroczny zlot motocyklowy.  W ten sposób miłośnicy jednośladów z całej Polski i nie tylko oficjalnie inaugurują swój sezon. Tegoroczny Zlot Gwieździsty im. ks. Ułana Zdzisława Peszkowskiego, odbył się 20-21 kwietnia. Pogoda w tym roku nie była łaskawa, ale nie stanowiło to żadnej przeszkody dla ATH Moto Club Włocławek, którzy zaznaczyli swoja obecność na Jasnej Górze. Częstochowa, znana przede wszystkim z religijnego dziedzictwa, na dwa dni stała się naszą mekką, gdyż jak wiadomo ATH Motoclub Włocławek, to klub z bogatą historią i wyjątkowym podejściem do motocyklowego braterstwa i historii. Poniżej fotorelacja z naszego wypadu.

{gallery}2024/Czestochowa2024{/gallery}


2024-04-22
W sercu Polski, gdzie historia spotyka się z pasją do dwóch kółek, odbył się coroczny zlot motocyklowy.  W ten sposób miłośnicy jednośladów z całej Polski i nie tylko oficjalnie inau...
Czytaj...
ATH w Licheniu 2024

W sobotę 27 kwietnia w Licheniu odbywało się XII Otwarcie Sezonu Motocyklowego i Pojazdów Zabytkowych. Piękna pogoda przełożyła się na frekwencję – zdaniem organizatorów na parkingu przy Bazylice stawiło się około 10 tysięcy motocykli – jest to wynik absolutnie rekordowy. Oprócz tysięcy motocykli na miejscu można było podziwiać także samochody zabytkowe, ponieważ również dla posiadaczy takich pojazdów dedykowane jest to wydarzenie. Nie zabrakło Syrenek, Żuków, Nys, czy kultowych Polonezów i „Maluchów”. Na parkingu prezentowały się także stare, lecz zadbane, auta zagranicznych marek, jak Cadillac, Citroen bądź Skoda. Oczywiście nie zabrakło również motocyklistów ATH MOTOCLUB Włocławek, dla których był to już kolejny wyjazd w tym sezonie. Myślami byliśmy jednak już na lotnisku w Kruszynie, gdzie 1 maja 2024 organizujemy naszą sztandarową imprezę – MOTO-AERO 2024, na którą oczywiście wszystkich serdecznie zapraszamy.

Opracował: Artur Ratajczyk

Foto: Jarosław Nowakowski

{gallery}2024/Lichen2024{/gallery}


2024-04-29
W sobotę 27 kwietnia w Licheniu odbywało się XII Otwarcie Sezonu Motocyklowego i Pojazdów Zabytkowych. Piękna pogoda przełożyła się na frekwencję – zdaniem organizatorów na parkingu przy ...

Video ATH