Motocykliści ATH dla Dzieci

Miniony weekend był dla motocyklistów ATH bardzo pracowity. Organizacja dnia dziecka dla podopiecznych Integracyjnego Domu Dziecka Paulinka oraz kilka zaproszeń na pikniki z okazji święta najmłodszych sprawiły, że mięliśmy bardzo pracowite 3 dni.    

Ale może zaczniemy od początku 30 maja 2014, wspólnie z Włocławskim Parkiem Linowym i Firmą „Flormet”, zorganizowaliśmy trochę aktywnych atrakcji dla podopiecznych integracyjnego domu dziecka. Tym razem postanowiliśmy zaprosić dziewczęta wraz z Całą Obsługą do Parku Linowego mieszczącego się przy ul. Kazimierza Wielkiego we Włocławku. Świetnej zabawy nie brakowało, ponadto rozegraliśmy oczywiście jak co roku mecz w zbijaka oraz siatkówkę. Natomiast o strawę dla ducha zadbał jak zwykle niezastąpiony Romek Deskiewicz. W tym miejscu oczywiście dziękujemy wszystkim darczyńcom którzy wsparli nasz wypad do Parku linowego. Taką formę spędzania wolnego czasu oczywiście polecamy wszystkim zainteresowanym.

Poniżej prezentujemy relację foto i video z minionej imprezy.

{flv}ddpaulinka2014{/flv}

31 maja 2014 na zaproszenie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Długosza przy ul. Wojska Polskiego stawiliśmy się na pikniku z okazji dnia Dziecka, gdzie mięliśmy okazję zaznajomić najmłodszych z tematyka motocyklową. Na sam koniec oczywiście teorię poparliśmy praktyką co można zobaczyć w relacji foto.

Wreszcie 1 czerwca 2014, na zaproszenie firmy Run Chłodnia we Włocławku stawiliśmy się na pikniku rodzinnym. Z tego wypadu także prezentujemy relację foto.

Starsze Artykuły...

Video ATH