• Włocławski Klub Motocyklowy
  Włocławski Klub Motocyklowy
 • Motocykle
  Motocykle

  Łączy Nas pasja do dwóch kółek...

 • Tradycja
  Tradycja

  Szanujemy wartoście przekazywane z pokolenia na pokolenie...

 • Braterstwo
  Braterstwo

  Mamy benzynę we krwi, ale także olej w głowie…

 • Zasady
  Zasady

  Kodeks Rycerski to zasady, którymi kierują się Bracia ATH...

20190712 201942

W dniach 12 – 13 lipca 2019r. odbył się cykliczny, już XIII Ogólnopolski Zlot Motocykli w Choceniu. Nad Jezioro Borzymowskie przyjechali właściciele motocykli wszystkich typów, roczników i marek. Obozowisko z parkingiem było umiejscowione w malowniczym miejscu w pobliżu plaży w Choceniu-Jarantowicach. W obrębie obozowiska przez dwa dni Zlotu odbywały się różne imprezy integracyjne i rozrywkowe. Ważnym punktem pierwszego dnia tej imprezy był występ Zespołu Wpół do Bluesa, którego wokalistą jest nasz Klubowy Brat – Bartosz Delewski. Niespodzianką dla wszystkich zebranych był gościnny udział Aleksandry Warszawskiej, która wraz z muzykami Wpół do Bluesa zaskoczyła wszystkich bardzo ekspresyjnym i energetycznym wykonaniem kilku utworów Grupy MAANAM oraz nostalgicznym, ale bardzo przejmującym Still loving you kultowej grupy SCORPIONS. W drugim dniu Zlotu odbyła się parada, w której, mimo dość kapryśnej pogody, uczestniczyło kilkaset motocykli. Oczywiście w tym jakże barwnym, ale i głośnym korowodzie przejeżdżającym przez Choceń, Kruszyn, aż do centrum Włocławka nie mogło zabraknąć przedstawicieli ATH MOTOCLUB Włocławek. Poniżej prezentujemy małą foto relację z naszego wypadu.

autor : Artur Ratajczyk

Pozostałe aktualności...

#zapal świeczkę dla JPII

03 kwiecień 2020
#zapal świeczkę dla JPII

  Pamiętamy o JPII w XV rocznicę śmierci Papieża Polaka oczywiście stosując zasadę #zostańwdomu  ...

Zabawa karnawałowa ATH 2020

08 luty 2020
Zabawa karnawałowa ATH 2020

  7 lutego 2020 motocykliści ATH, bawili się na kolejnej zabawie karnawałowej która w tym...

ATH w Pałacu Biskupów 2020

05 luty 2020
ATH w Pałacu Biskupów 2020

    W dniu wczorajszym tj. 4 lutego 2020 roku Klub motocyklowy ATH spotkał się...

Pasowanie i Wigilia 2019

15 grudzień 2019
Pasowanie i Wigilia 2019

    Coraz większymi krokami zbliżają się święta i koniec roku. To czas kiedy z...

Video ATH