Marsz dla ŻiR - 2021

 

Dnia 5 września 2021 ulicami Włocławka przeszedł Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Tato bądź, prowadź, chroń”. Marsz rozpoczął się Mszą św. o godzinie 15:00 w kościele św. Stanisława BM. Następnie radosny orszak przemaszerował do sanktuarium św. Józefa na Zazamczu, gdzie odbyło się zawierzenie rodzin. Wydarzenie objął honorowym patronatem ks. bp Krzysztof Wętkowski. By ta pozytywna i pogodna inicjatywa promująca świętość rodziny i życia mogła się odbyć konieczne było wsparcie Policji i Straży Miejskiej. Swoją cegiełkę dołożył także Klub ATH, który wspomagał działania tych służb, tak by każdy z uczestników marszu mógł czuć się bezpiecznie, a inni użytkownicy dróg mogli znaleźć alternatywną drogę przejazdu przez nasze miasto. Poniżej krótka relacja z tego wydarzenia.

Przygotował: Artur Ratajczyk

 

Pozostałe Aktualności

 • Wigilia ATH 2022

   

  To już kolejna wigilia Bożego Narodzenia, którą mogliśmy wspólnie przeżywać jak klub motocyklowy. W tym roku ze względu na to, że obchodzimy

  ... więcej...
 • Andrzejki ATH 2022

   

  Andrzejki 2022 przeszły do historii… Tegoroczna impreza była szczególna, gdyż wieńczy dekadę działalności Klubu motocyklowego ATH Moto Club Włocławek.

  ... więcej...
 • Motofinisz 2022

  Coś co ma swój początek musi mieć również zakończenie. Dzisiaj tj. 8 października 2022 roku oficjalnie zakończyliśmy sezon. Jednak motocykle nie wylądują

  ... więcej...
 • Gietrzwałd 2022

  Ta sama ekipa ATH Moto Club Włocławek, to samo miejsce Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Jak co roku, pojawiliśmy się w warmińsko-mazurskim aby

  ... więcej...

Video ATH