RZSM Gietrzwałd 2021

 

Już od kilku lat kalendarz naszych Klubowych wyjazdów podobnie się zaczyna i podobnie się kończy. W kwietniu Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński organizuje rozpoczęcie sezonu w Częstochowie, a w pierwszy weekend października zakończenie sezonu w Gietrzwałdzie. Tegoroczne Radosne Zakończenie Sezonu Motocyklowego – IX Zlot Jesienny odbyło się w dniach 2-3 października 2021. Nasz sobotni wypad rozpoczęliśmy przy włocławskiej Katedrze, gdyż tego dnia miało tutaj miejsce diecezjalne dziękczynienie za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego. Po krótkiej modlitwie i błogosławieństwie otrzymanym od biskupa Krzysztofa Wętkowskiego oraz naszego Komandora ks. Sławomira Deręgowskiego ruszyliśmy w drogę. Nasza trasa tym razem objęła wiele urokliwych miejscowości województwa warmińsko – mazurskiego. Kolumna Braci ATH MOTOCLUB Włocławek złożona z kilkunastu motocykli wzbudzała zainteresowanie wszędzie tam, gdziekolwiek się pojawiała. Celem naszej podróży w tym dniu była Agroturystyka „U Franka” w Sząbruku - miejsce bardzo urokliwe, położone daleko od miejskiego zgiełku, dzięki czemu mogliśmy tu spokojnie wypocząć i się posilić. W niedzielę uczestniczyliśmy w mszy św. sprawowanej na błoniach Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej, po której wyruszyliśmy w drogę powrotną. To był kolejny weekend spędzony w super braterskiej atmosferze. Żałować można tylko, że to już prawdopodobnie jeden z ostatnich naszych tegorocznych wyjazdów, ale kolejne zapewne już na wiosnę. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z naszego wypadu.

przygotował : Artur Ratajczyk

 

Pozostałe Aktualności

 • Wigilia ATH 2022

   

  To już kolejna wigilia Bożego Narodzenia, którą mogliśmy wspólnie przeżywać jak klub motocyklowy. W tym roku ze względu na to, że obchodzimy

  ... więcej...
 • Andrzejki ATH 2022

   

  Andrzejki 2022 przeszły do historii… Tegoroczna impreza była szczególna, gdyż wieńczy dekadę działalności Klubu motocyklowego ATH Moto Club Włocławek.

  ... więcej...
 • Motofinisz 2022

  Coś co ma swój początek musi mieć również zakończenie. Dzisiaj tj. 8 października 2022 roku oficjalnie zakończyliśmy sezon. Jednak motocykle nie wylądują

  ... więcej...
 • Gietrzwałd 2022

  Ta sama ekipa ATH Moto Club Włocławek, to samo miejsce Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Jak co roku, pojawiliśmy się w warmińsko-mazurskim aby

  ... więcej...

Video ATH