MIKOŁAJKI ATH 2021

 

Kalendarz każdego Super Mikołaja jest w grudniu wypełniony po brzegi. Korzystając z okazji, że 2 grudnia 2021 nasz Klubowy Mikołaj miał wolny wieczór nie czekaliśmy do oficjalnych Mikołajek i już tego dnia odwiedziliśmy POW Przystań i Ostoja w Lubieniu Kujawskim. Obie te placówki ATH MOTO CLUB zna bardzo dobrze, bo staramy się tutaj bywać przy różnych okazjach w ciągu roku. Z powodu panującej pandemii nasza wizyta była nieco inna, niż zazwyczaj... Miejscem naszego spotkania był plac na terenie ośrodka i to tutaj Mikołaj wręczał prezenty przygotowane przez nasz Klub przy wsparciu Firmy ANWIS Sp. z o.o. Mimo tej ograniczonej formy kontaktu były wspólne życzenia, a co najważniejsze na ustach dzieci zagościł uśmiech. Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia przygotowane przez @Jędrzej.

przygotował : Artur Ratajczyk

Pozostałe Aktualności

 • Wigilia ATH 2022

   

  To już kolejna wigilia Bożego Narodzenia, którą mogliśmy wspólnie przeżywać jak klub motocyklowy. W tym roku ze względu na to, że obchodzimy

  ... więcej...
 • Andrzejki ATH 2022

   

  Andrzejki 2022 przeszły do historii… Tegoroczna impreza była szczególna, gdyż wieńczy dekadę działalności Klubu motocyklowego ATH Moto Club Włocławek.

  ... więcej...
 • Motofinisz 2022

  Coś co ma swój początek musi mieć również zakończenie. Dzisiaj tj. 8 października 2022 roku oficjalnie zakończyliśmy sezon. Jednak motocykle nie wylądują

  ... więcej...
 • Gietrzwałd 2022

  Ta sama ekipa ATH Moto Club Włocławek, to samo miejsce Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Jak co roku, pojawiliśmy się w warmińsko-mazurskim aby

  ... więcej...

Video ATH