Srebrna Tarcza ATH - 2022

 W miniony piątek tj. 13.05.2022 roku przy okazji wewnętrznego podsumowania rozpoczęcia  sezonu motocyklowego oraz lotniczego, Wielka Rada Klubu w uznaniu szczególnych zasług odznaczyła „Srebrną Tarczą” Kapitana Wojciechowskiego. Należy podkreślić, że Jacek jest jednym z założycieli klubu, od wielu lat zasiada w Zarządzie i od samego początku bardzo mocno pracuje nad promocją ATH na arenie lokalnej i krajowej. Należy podkreślić fakt, że to bardzo prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane przez Komandora po raz pierwszy w 10-cio letniej historii Aequites Templi Hierosolimitani.  Wspomniane odznaczenie, wieńczy dotychczasową pracę Kapitana na rzecz naszej społeczności klubowej ale również ma jeszcze bardziej motywować do większych starań na rzecz ATH Moto Club Włocławek. Przy okazji wręczenia tarczy Kapitanowi Wojciechowskiemu zostaliśmy zaproszenie na ślub Aleksandry Rolerad i Grzegorza Kręcickiego. Impreza jest o tyle wyjątkowa, że jest to „Ślub Klubowy”. W związek małżeński wstępują dzieci naszych klubowych Braci zasiadających w Wielkiej Radzie ATH. Już nie  możemy się doczekać tych niesamowitych wydarzeń.

Pozostałe Aktualności

 • Wigilia ATH 2022

   

  To już kolejna wigilia Bożego Narodzenia, którą mogliśmy wspólnie przeżywać jak klub motocyklowy. W tym roku ze względu na to, że obchodzimy

  ... więcej...
 • Andrzejki ATH 2022

   

  Andrzejki 2022 przeszły do historii… Tegoroczna impreza była szczególna, gdyż wieńczy dekadę działalności Klubu motocyklowego ATH Moto Club Włocławek.

  ... więcej...
 • Motofinisz 2022

  Coś co ma swój początek musi mieć również zakończenie. Dzisiaj tj. 8 października 2022 roku oficjalnie zakończyliśmy sezon. Jednak motocykle nie wylądują

  ... więcej...
 • Gietrzwałd 2022

  Ta sama ekipa ATH Moto Club Włocławek, to samo miejsce Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Jak co roku, pojawiliśmy się w warmińsko-mazurskim aby

  ... więcej...

Video ATH