Ślub Oli i Grzegorza 2022

 MG 7543

W sobotę, 2 lipca 2022 Rycerze Świątyni Jerozolimskiej ATH MOTOCLUB Włocławek uczestniczyli w wyjątkowej uroczystości. Tego dnia miał miejsce pierwszy „Klubowy Ślub”. Sakramentalne „TAK” powiedzieli sobie Aleksandra Rolerad – córka naszego Kapitana Mariusza i Grzegorz Kręcicki – syn Mistrza Ceremonii – Mirosława. Uroczystość odbywała się w Kościele Matki Boskiej Szkaplerznej w Lubrańcu. Szafarzem tego sakramentu był nasz Komandor – x. Sławomir Deręgowski, a towarzyszył mu tutejszy Proboszcz. Po zakończeniu nabożeństwa i przyjęciu gratulacji od całej naszej Klubowej Rodziny orszak weselny ruszył w drogę. Samochód Pary Młodej w eskorcie kilkunastu motocykli paradował po okolicznych miejscowościach, a celem tej podróży była sala bankietowa, gdzie nastąpiła dalsza część uroczystości. Olu i Grzegorzu, życzymy Wam wielu wspaniałych chwil przeżytych razem oraz jak najmniejszej ilości zakrętów na drodze jaką wspólnie postanowiliście kroczyć. ATH MOTOCLUB Włocławek na nowej drodze życia życzy dużo szczęścia, spokoju, wytrwałości, a przede wszystkim dużo miłości! Niech wszystkie dni wspólnego życia będą tak radosne i promienne jak dzień Waszego Ślubu. Poniżej prezentujemy relację foto.

opis : Artur Ratajczyk

foto : Jędrzej

 

Pozostałe Aktualności

 • Wigilia ATH 2022

   

  To już kolejna wigilia Bożego Narodzenia, którą mogliśmy wspólnie przeżywać jak klub motocyklowy. W tym roku ze względu na to, że obchodzimy

  ... więcej...
 • Andrzejki ATH 2022

   

  Andrzejki 2022 przeszły do historii… Tegoroczna impreza była szczególna, gdyż wieńczy dekadę działalności Klubu motocyklowego ATH Moto Club Włocławek.

  ... więcej...
 • Motofinisz 2022

  Coś co ma swój początek musi mieć również zakończenie. Dzisiaj tj. 8 października 2022 roku oficjalnie zakończyliśmy sezon. Jednak motocykle nie wylądują

  ... więcej...
 • Gietrzwałd 2022

  Ta sama ekipa ATH Moto Club Włocławek, to samo miejsce Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Jak co roku, pojawiliśmy się w warmińsko-mazurskim aby

  ... więcej...

Video ATH