Poprawiny 2022

By dobre chwile zostały w naszej pamięci na dłużej warto do nich często wracać i delektować się wspólnie spędzanym czasem. W sobotę 9 lipca 2022 ATH MOTO CLUB Włocławek spotkał się w swojej Siedzibie, by wspomnieć dwa ważne wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim czasie. Pierwszym z nich było Motocyklowo – Lotnicze Rozpoczęcie Sezonu MOTO AERO 2022. Okazją do powspominania tej imprezy było wręczenie podziękowań dla żeńskiej części naszego Klubu, gdyż to również ich wsparcie przyczyniło się do sukcesu naszej inicjatywy. Drugą ważną okazją wspominaną w czasie naszego spotkania był pierwszy Klubowy Ślub, który miał miejsce 2 lipca 2022. Nasze spotkanie było swoistymi poprawinami wesela Oli i Grześka, gdyż to właśnie Państwo Młodzi wraz ze swoimi rodzicami zadbali o to, by na naszej imprezie było coś dla ciała i dla ducha. Co prawda chwile utrwalone na zdjęciach nie są w stanie w pełni oddać rodzinnej atmosfery panującej w czasie naszych  spotkań Klubowych, ale mimo to zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia.

przygotował : Artur Ratajczyk

Pozostałe Aktualności

 • Wigilia ATH 2022

   

  To już kolejna wigilia Bożego Narodzenia, którą mogliśmy wspólnie przeżywać jak klub motocyklowy. W tym roku ze względu na to, że obchodzimy

  ... więcej...
 • Andrzejki ATH 2022

   

  Andrzejki 2022 przeszły do historii… Tegoroczna impreza była szczególna, gdyż wieńczy dekadę działalności Klubu motocyklowego ATH Moto Club Włocławek.

  ... więcej...
 • Motofinisz 2022

  Coś co ma swój początek musi mieć również zakończenie. Dzisiaj tj. 8 października 2022 roku oficjalnie zakończyliśmy sezon. Jednak motocykle nie wylądują

  ... więcej...
 • Gietrzwałd 2022

  Ta sama ekipa ATH Moto Club Włocławek, to samo miejsce Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Jak co roku, pojawiliśmy się w warmińsko-mazurskim aby

  ... więcej...

Video ATH