Zajrzyj na Nasz

LOGOWANIE :

ATH POLECA :

Starsze Artykuły

29 kwiecień 2024
22 kwiecień 2024
30 marzec 2024
Mianowania i Wigilia ATH 2023

Mianowania i Wigilia ATH 2023

 Wydawać by się mogło, że koniec roku to dla motocyklistów dosyć spokojny okres. Okres uśpienia, wyczekiwania wiosny aby można było znowu wyprowadzić swoje maszyny z garaży i ruszyć w trasę. Nic bardziej mylnego, dla motocyklistów ATH Moto Club Włocławek to okres bardzo wytężonej pracy, związanej z zaangażowaniem się w najróżniejsze akcje charytatywne. Koniec roku to także okres podsumowań całorocznej działalności klubu a przede wszystkim zmian jakie mają w nim miejsce. Koniec roku to wreszcie okres bardzo radosny, bo to czas wyczekiwania przyjścia na świat dzieciątka Jezus, które niedługo wszyscy będziemy celebrować. Skoro mowa zbliżającej się wigilii to w życiu naszego klubu jest okresem bardzo wyjątkowym i oznacza  coroczne mianowania, które w tym roku miały miejsce 16 grudnia 2023 roku. Wartym podkreślenia jest fakt, że w roku bieżącym w Wielkiej Radzie Klubu zaszły pewne zmiany związane z rezygnacją z funkcji dotychczasowego Kapitana Mariusza Rolerada. Jego miejsce zajął powołany decyzją Komandora nowy Kapitan Sławomir Kurczaba. Natomiast nowym Sierżantem rekrutacji został Grzegorz Osiński. Obu Braciom gratulujemy awansu oraz życzymy wielu sukcesów w pełnieniu nowych funkcji. Do naszej motocyklowej społeczności zostali przyjęci dwaj nowi bracia tj. Jarek Nowakowski i Tomek Medel, którzy zostali mianowani do tarczy. Natomiast pełne barwy klubowe otrzymał Grzegorz Smoliński czego mu bardzo gratulujemy. Po uroczystości zmazanej z mianowaniami udaliśmy się do siedziby naszego klubu na wspólną wigilię. W tym roku tę skromną uroczystość uświetnił swoją osobą Jego Ekscelencja biskup senior diecezji włocławskiej Wiesław Alojzy Mering. Była to wielka przyjemność gościć w naszych skromnych progach ks. biskupa, który okazał się duszą towarzystwa tego opłatkowego spotkania. W tym miejscu przy okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, pragniemy życzyć Wszystkim Państwu, miłości, wzajemnego szacunku oraz chęci „dzielenia się dobrem”. Wielkie podziękowania dla Mikołaja, który obdarował miłymi upominkami Wszystkich obecnych na spotkaniu. Poniżej prezentujemy obszerną relację foto i zachęcamy do oglądania.

Starsze Artykuły

Czytaj...
Motoświęconka 2024

Motoświęconka 2024 już za nami. Dzisiejsze święcenie pokarmów przy okazji celebrowania Triduum Paschalnego  jak co roku stanowiło nie tylko okazję do spotkania i przeżywania ważnych chwil religijnych, lecz również do integrowania społeczności lokalnej oraz pasjonatów motoryzacji. Relacja foto z tego wydarzenia jest bardzo obszerna i pełna emocji... Dlatego zapraszamy wszystkich do ponownego przypomnienia sobie tych wyjątkowych chwil. Korzystając z okazji ATH Moto Club Włocławek jak co roku życzy Wszystkim… Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja. Poniżej fotorelacja.

{gallery}2024/Motoswieconka2024{/gallery}


2024-03-30
Motoświęconka 2024 już za nami. Dzisiejsze święcenie pokarmów przy okazji celebrowania Triduum Paschalnego  jak co roku stanowiło nie tylko okazję do spotkania i przeżywania ważnych chw...
Czytaj...
Rocznica śmierci JP II(2024).

2 kwietnia 2024 godzina 21:37 to kolejna rocznica śmierci Jana Pawła II, wielkiego Papieża Polaka.  Ten dzień upamiętnia nie tylko Kościół i wierni na całym świecie, ale także nasza klubowa społeczność ATH MotoClub na czele z Komandorem xSławomirem Drągowskim. Fakt że, co roku pamiętamy o naszym rodaku pokazuje, jak uniwersalne były wartości przez niego głoszone, będące inspiracją ludzi o różnych pasjach. W ten sposób członkowie ATH MotoClub pokazują, że pamięć o Papieżu Polaku jest nadal żywa i ważna, niezależnie od zainteresowań. Poniżej fotorelacja z dzisiejszych wydarzeń.

{gallery}2024/JPII2024{/gallery}


2024-04-02
2 kwietnia 2024 godzina 21:37 to kolejna rocznica śmierci Jana Pawła II, wielkiego Papieża Polaka.  Ten dzień upamiętnia nie tylko Kościół i wierni na całym świecie, ale także nasza kl...
Czytaj...
Częstochowa 2024

W sercu Polski, gdzie historia spotyka się z pasją do dwóch kółek, odbył się coroczny zlot motocyklowy.  W ten sposób miłośnicy jednośladów z całej Polski i nie tylko oficjalnie inaugurują swój sezon. Tegoroczny Zlot Gwieździsty im. ks. Ułana Zdzisława Peszkowskiego, odbył się 20-21 kwietnia. Pogoda w tym roku nie była łaskawa, ale nie stanowiło to żadnej przeszkody dla ATH Moto Club Włocławek, którzy zaznaczyli swoja obecność na Jasnej Górze. Częstochowa, znana przede wszystkim z religijnego dziedzictwa, na dwa dni stała się naszą mekką, gdyż jak wiadomo ATH Motoclub Włocławek, to klub z bogatą historią i wyjątkowym podejściem do motocyklowego braterstwa i historii. Poniżej fotorelacja z naszego wypadu.

{gallery}2024/Czestochowa2024{/gallery}


2024-04-22
W sercu Polski, gdzie historia spotyka się z pasją do dwóch kółek, odbył się coroczny zlot motocyklowy.  W ten sposób miłośnicy jednośladów z całej Polski i nie tylko oficjalnie inau...
Czytaj...
ATH w Licheniu 2024

W sobotę 27 kwietnia w Licheniu odbywało się XII Otwarcie Sezonu Motocyklowego i Pojazdów Zabytkowych. Piękna pogoda przełożyła się na frekwencję – zdaniem organizatorów na parkingu przy Bazylice stawiło się około 10 tysięcy motocykli – jest to wynik absolutnie rekordowy. Oprócz tysięcy motocykli na miejscu można było podziwiać także samochody zabytkowe, ponieważ również dla posiadaczy takich pojazdów dedykowane jest to wydarzenie. Nie zabrakło Syrenek, Żuków, Nys, czy kultowych Polonezów i „Maluchów”. Na parkingu prezentowały się także stare, lecz zadbane, auta zagranicznych marek, jak Cadillac, Citroen bądź Skoda. Oczywiście nie zabrakło również motocyklistów ATH MOTOCLUB Włocławek, dla których był to już kolejny wyjazd w tym sezonie. Myślami byliśmy jednak już na lotnisku w Kruszynie, gdzie 1 maja 2024 organizujemy naszą sztandarową imprezę – MOTO-AERO 2024, na którą oczywiście wszystkich serdecznie zapraszamy.

Opracował: Artur Ratajczyk

Foto: Jarosław Nowakowski

{gallery}2024/Lichen2024{/gallery}


2024-04-29
W sobotę 27 kwietnia w Licheniu odbywało się XII Otwarcie Sezonu Motocyklowego i Pojazdów Zabytkowych. Piękna pogoda przełożyła się na frekwencję – zdaniem organizatorów na parkingu przy ...

Video ATH